News

Muay Thai Liiga 08.06.2024

Laupäeval, 8. juunil leidis Arigato Spordikeskuses aset Eesti Muay Thai Liiga viies etapp. Äsja peetud etapp oli 2023/2024a. hooaja viimane. 

 

Amatöörsportlastele suunatud üritustesari on iga etapiga järjest kasvanud ning sel korral astus võitlustulle lausa 122 sportlast. Osalejate poolest saavutas üritus hooaja tipu neljandal etapil, kui oma oskused pani proovile 132 võistlejat. 

 

Hooaja lõpu matše käis vaatamas pea 400 pealtvaatajat ning Youtube’is otseülekande vahendusel jälgis võistluspäeva veel 4600 inimest. Seeniorite vanuseklassi kirevaid matše kommenteeris Üks Kaks Maks podcasti produtsent Karl Ots. 
Kõiki lõppenud hooaja ülekandeid on võimalik ka tagantjärele vaadata Youtube'is, lisaks saab hõlpsasti vaadata tulemusi ka Eesti Muay Thai Föderatsiooni kodulehel.

 

Hooaja kokkuvõtteks tänas ürituse peakorraldaja Kevin Renno kõiki sponsoreid, andes neile üle autahvlid. Lühikese sõnavõtuga kiitis ta kõiki panustanud sponsoreid: “Tänu sponsoritele on võitlussari Eesti Muay Thai Liiga saanud viimaste aastate jooksul väga jõudsalt kasvada ning ilma nendeta me seda nii suuresti ette võtta ei saaks. Me täname kõiki ürituse sponsoreid, kes toetavad Eesti spordimaastikku ning annavad seeläbi võimaluse amatöörsportlastel end proovile panna.” 

 

Hooaja viimasel etapil olid kohtunike rollis Ardo Rakaselg, Meit Voog, Anastasia Liukonen, Lisanne Jõhvik, Andres Oitsar ja Edgar Sergejenko. Ürituse peakohtunikuks oli Eesti Muay Thai Föderatsiooni peakohtunik Argo Jõhvik. 


 

---
Artikli toimetaja Erika Maalt (erika@emtf.ee)